دات نت نیوک
X
سامانه های سازمانی
Sunday 24 January 2021  |   | Login

آزمون جامع کارگزاران حج 94 در سراسر کشور برگزار می شود

آزمون جامع کارگزاران حج تمتع سال 94 جمعه این هفته در سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ آزمون جامع کارگزاران حج تمتع امسال ساعت 16 روز جمعه 22 خردادماه 94 در کلیه مراکز استان‌ها (بغیر از استان‌های ایلام و کهکیلویه و بویر احمد)برگزار می شود.

بر اساس این گزارش به منظور رفاه حال شرکت کنندگان در این آزمون، کلیه کارگزاران بجز آشپزها و دستیاران زن در مرکز استان محل سکونت‌شان در آزمون شرکت خواهند کرد.

شایان ذکر است با مدیریت و برنامه ریزی صورت گرفته، با تفکیک مناسب دفترچه های آزمون به دو دسته دفترچه مخصوص مدیران مجموعه، مدیران و معاونان کاروان و همچنین دفترچه مخصوص عوامل اجرایی مجموعه و کاروان، صرفه جویی 25 هزار برگی در چاپ دفترچه های آزمون صورت گرفته است.

این گزارش حاکی است در سال جاری آموزش های حضوری کارگزاران حج 94 از برنامه حذف شده و آموزش کارگزاران حج امسال در قالب آموزش های غیر حضوری و برگزاری همایش یک روزه در مراکز استان ها در قالب 5 پنل تخصصی همراه با ارائه تجربیات عوامل اجرایی حج سال گذشته به عوامل اجرایی حج امسال و پاسخ به سوالات آنان برگزار شده است، که با این اقدام از تردد کارگزاران به استان های مجاور جلوگیری به عمل آمده و از این نظر صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها نیز صورت گرفته است.

لازم بذکر است پس از برگزاری این آزمون کارنامه حاوی نمرات شرکت کنندگان و نقاط قوت و ضعف آنان بهمراه اطلاعات تکمیلی در اختیار مدیران سازمان حج و زیارت و افراد ذیربط جهت تصمیم گیری ها و انتخاب عوامل حج امسال قرار خواهد گرفت.

گفتنی است امسال برای اولین بار امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، از طریق سامانه آموزش سازمان حج و زیارت فراهم شده است که این امکان به میزان قابل توجهی از تردد متقاضیان به دفاتر حج و زیارت استان ها کاسته است. از این رو شرکت کنندگان آزمون روز جمعه می توانند با مراجعه به سامانه edu.haj.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

گفتنی است تعداد 1613 نفر از کارگزاران حج تمتع 94 که تا روز دوشنبه 18 خردادماه 94 در سامانه جامع کارگزاران سازمان حج و زیارت برای شرکت در آزمون تأیید شده اند، در آزمون روز جمعه این هفته شرکت خواهند کرد.
مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

Name (required)

Email (required)

Website

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.